Nasze wnętrza

Home / Nasze wnętrza

By pobyt w ośrodku terapii uzależnień był w pełni satysfakcjonujący, bardzo ważna jest możliwość skorzystania z przytulnych, odpowiednio zaprojektowanych pomieszczeń, w których każdy będzie mógł poczuć się swobodnie i komfortowo. Nasze wnętrza w placówce SZANSA to eleganckie, starannie wydzielone przestrzenie, w których poczujecie się zupełnie tak, jakbyście przebywali z wizytą u rodziny lub dobrych przyjaciół. Oddajemy do Waszej dyspozycji zarówno w pełni wyposażoną kuchnię, jak i łazienkę z eleganckim prysznicem i wanną. Bardzo zależy nam na wykreowaniu przyjaznej atmosfery, gdyż wychodzimy z założenia że właśnie w takich warunkach realna pomoc przy wychodzeniu z alkoholizmu, lekomanii, narkomanii, seksoholizmu czy hazardu będzie najbardziej wydajna.

Znajdziecie więc też u nas pokoje do wypoczynku, w których, w przerwach od terapii psychologicznej czy leczenia, będziecie mogli się zrelaksować, na przykład w trakcie oglądania telewizji czy rozmów z nowopoznanymi znajomymi.

Możecie również liczyć na wygodne łóżka, w których w pełni zregenerujecie się przed kolejnym dniem pracy nad tym, by raz na zawsze wyzwolić się od nałogu. Pomieszczenia są bardzo czyste, schludne i sterylne, a przy tym zaaranżowane w minimalistyczny sposób, tak by wszędzie panował ład i porządek, który będzie dodatkową podprogową motywacją do tego, by uporządkować także swoje życie. Swoją rolę odgrywają też zachęcające do działania sentencje na ścianach – po prostu, znajdziecie tu wszystko co niezbędne do nowego startu. Warto wspomnieć też o atrakcyjnym położeniu, dodatkowo wzmagającym spokój i dającym wiele wytchnienia od codziennego pośpiechu i życia w stresie.

Wszystko to sprawi, że nie będziecie czuli się u nas jak w wyzbytym pierwiastka ludzkiego punkcie medycznym, a jak wśród przyjaciół, których głównym celem jest dostarczenie Wam w trakcie tego pobytu szeregu technik i narzędzi przydatnych do tego, by uzależnienie, z którym od jakiegoś czasu zmagacie się w swoim życiu, udało się pokonać. Serdecznie zapraszamy!